Kas mes esame

Mūsų svetainės adresas yra: https://litaugus.lt.

Komentarai

Kai lankytojai palieka komentarus mūsų svetainėje, mes renkame duomenis, rodomus komentaro formoje, taip pat lankytojo IP adresą ir naršyklės identifikavimo eilutę, siekdami aptikti nepageidaujamą turinį.

Anonimizuota eilutė, sukurta iš jūsų el. pašto adreso (dar vadinama “hash”), gali būti pateikta Gravatar tarnybai, kad patikrintų, ar jūs ją naudojate. Gravatar privatumo politika prieinama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka bus viešai matoma jūsų komentaro kontekste.

Medija

Jei įkeliate vaizdų į svetainę, turėtumėte vengti įkelti vaizdus su integruotais vietos duomenimis (EXIF GPS). Svetainės lankytojai gali atsisiųsti ir išgauti bet kokius vietos duomenis iš svetainėje esančių vaizdų.

Slapukai

Jeigu paliksite komentarą mūsų svetainėje, galite pasirinkti išsaugoti savo vardą, el. pašto adresą ir svetainės adresą slapukuose. Tai padaryta jūsų patogumui, kad kitą kartą komentuodami nebereikėtų vėl įvesti šių duomenų. Šie slapukai išlieka metus.

Apsilankius prisijungimo puslapyje, nustatysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų ir yra šalinamas uždarius naršyklę.

Prisijungus, taip pat nustatysime keletą slapukų, kad išsaugotume jūsų prisijungimo informaciją ir ekranų rodyklės pasirinkimus. Prisijungimo slapukai trunka dvi dienas, o ekranų pasirinkimo slapukai – metus. Pasirinkus “Prisiminti mane”, prisijungimas išliks dvi savaites. Atsijungus nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Redaguodami ar skelbdami straipsnį, jūsų naršyklėje bus išsaugotas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tiesiog rodo ką tik redaguoto straipsnio ID. Jis baigiasi po 1 dienos.

Įterptas turinys iš kitų svetainių

Šioje svetainėje esantys straipsniai gali apimti įterptą turinį (pvz., vaizdo įrašus, nuotraukas, straipsnius ir pan.). Įterptas turinys iš kitų svetainių elgiasi identiškai, tarsi lankytojas būtų aplankęs kitą svetainę.

Šios svetainės gali rinkti jūsų duomenis, naudoti slapukus, įterpti papildomą trečiųjų šalių stebėjimą, ir stebėti jūsų sąveiką su įterptu turiniu, jei turite paskyrą ir esate prisijungęs prie šios svetainės.

Su kuo dalinamės jūsų duomenimis

Prašydami atstatyti slaptažodį, jūsų IP adresas bus įtrauktas į atstatymo laišką.

Kiek laiko saugome jūsų duomenis

Palikdami komentarą, komentaras ir jo metaduomenys saugomi neribotą laiką. Tai padaryta tam, kad automatiškai atpažintume ir patvirtintume bet kokius tęsiamuosius komentarus, o ne laikytume juos moderavimo eilėje.

Vartotojams, kurie registruojasi mūsų svetainėje (jei tokie yra), taip pat saugome asmeninę informaciją, kurią jie pateikia savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali matyti, redaguoti arba šalinti savo asmeninę informaciją bet kuriuo metu (išskyrus jų vartotojo vardą). Svetainės administratoriai taip pat gali matyti ir redaguoti šią informaciją.

Kokios teisės jūs turite dėl savo duomenų

Jeigu turite paskyrą šioje svetainėje arba esate palikę komentarų, galite prašyti gauti eksportuotą failą su asmeniniais duomenimis, kuriuos turime apie jus, įskaitant bet kokius duomenis, kuriuos mums pateikėte. Taip pat galite prašyti, kad ištrintume visus asmeninius duomenis, kuriuos turime apie jus. Tai neapima duomenų, kuriuos esame įsipareigoję saugoti administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur siunčiami jūsų duomenys

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami per automatizuotą nepageidaujamo turinio aptikimo tarnybą.